סרטי תדמית

 

סרט תדמית הוא אחד הפורמטים הטובים והאפקטיביים ביותר לשיווק עסקים. בסרט התדמית מוצג העסק, השירות והמוצרים המשווקים על ידיו בצורה ויזואלית, חיה ונושמת וזו הדרך הטובה ביותר להראות את איכותו של העסק, שירותיו, מוצריו, את הייחודיות שבו והאיכותיות שבו ובכך ליצור אמינות ולגרום ללקוח הפוטנציאלי להתעניין ולרכוש את המוצרים ו/או השירותים הניתנים בעסק. למעשה סרט התדמית מביא את העסק אל הלקוח הפוטנציאלי מבלי שיצטרך לצאת מפתח ביתו

(לצפייה בדוגמאות לסרטי תדמית לחצו כאן)
 

 

סרטוני טיפים

 

כשאתם מחפשים אינפורצמציה על נושא מסויים לאן אתם פונים? האם ידעתם שיוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו אחרי גוגל? ושגוגל ויוטיוב מאוד אוהבים לקדם אחד את השני? אז כשלקוח פוטנציאלי יחפש אינפורמציה על נושא שאתם מומחים בו, הוא מאוד ישמח לקבל תשובה בסרטון קצר. זה יעזור לו לפתור את הבעיה- זה יעזור לכם לקבל חשיפה. תנו טיפ, שתפו באינפורמציה- כי לתת זה לקבל.

(לצפייה בדוגמאות לסרטוני טיפים לחצו כאן)

 

 

צילום ועריכת כנסים

 

צילום ועריכת כנס יכולים לשמש למספר אפיקי שיווק והכנסה: ניתן לערוך קליפ סיכום שיעזור לשיווק הכנס הבא, ניתן לערוך את הכנס במלואו ולמכור אותו כמוצר אינטרטי לכל מי שלא נכח בכנס וניתן גם לתת אותו או חלקים ממנו כבונוס ללקוחות קיימים.

(לצפייה בדוגמאות של צילום ועריכת כנסים לחצו כאן)

 

 

צילום ועריכת קורסים אינטרנטיים

 

קורסים אינטרנטיים הם מקור מעולה להכנסה פסיבית והגדלת העסק. צילום ועריכה של קורס אינטרנטי אורז ידע למוצר שניתן למכור ללקוחות ברחבי העולם. קורס אינטרנטי חוסך לבעל העסק זמן רב של עבודה בפועל- במקום להרצות שוב ושוב או להפגש עם לקוחות שוב ושוב הלקוחות לומדים באופן עצמאי, בזמן שנוח להם ובמקום שנוח להם.

(לצפייה בדוגמאות לקורסים אינטרנטיים לחצו כאן)

 

 

סרטי מוצר

 

סרט מוצר מראה את המוצר בפעולה, מדגיש את היתרונות שלו ועושה חשק ללקוח שחיפש אותו ללחוץ על כפתור הרכישה. אם יש לכם חנות אינטרנטית סרטון קצר על מוצר נבחר יכול להגדיל מכירות ובגדול!

(לצפייה בדוגמאות לסרטי מוצר לחצו כאן)

 

 

 

פרויקטים אישיים

בארץ ישראל הקטנה שלנו, ניתן למצוא מגוון עצום של נופים מרהיבים וכולם בטווח נסיעה- מהמדבר בדרום עד לשלג בצפון. אתם מוזמנים לצפות באחת מהאהבות הגדולות שלי- צילום בטבע ובפרויקטים נוספים שצולמו מתוך אהבה למקצוע.

(לצפייה בפרויקטים אישיים לחצו כאן)